Рятувальники Бучача провели для школярів Трибухівської загальноосвітньої школи l-lll ст. акцію «Запобігти.Врятувати.Допомогти» – повідомляє 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області
Метою проведення акції було ознайомлення школярів із діяльністю пожежно-рятувальної служби. Фахівці ДСНС наголосили на важливості дотримання правил безпеки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, застерегли від небезпечних забав із сірниками.
Крім того, вогнеборці продемонстрували пожежні автомобілі, бойове спорядження та технічне обладнання, що знаходиться на озброєнні . Усі присутні діти мали змогу приміряти окремі елементи спорядження та посидіти у пожежних автомобілях, уявивши себе справжніми рятувальниками.
Подібні заходи для дітей є надзвичайно корисними, адже, знаючи основні правила безпеки, діти зможуть приймати правильні рішення в небезпечних подіях та допомогти іншим.
![На зображенні може бути: 13 людей, швидка допомога та текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440425827_748790457434935_1083742937664032678_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PbOrREHilMgQ7kNvgHXgmcl&_nc_oc=AdgsTcF0YKqWOgbvLxNNcyqkakhd0FV7H3G15ljfvHPwwjwANdXvPvHa4zR1MfJSkXw&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAu3t2tiiMkjyuIAgOSWi0068KDtWLmvTDyZXsT_vFhAg&oe=663A6CCD)
![На зображенні може бути: 9 людей, швидка допомога та текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440392565_748790550768259_5468205978012054905_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ONBqMox78CsQ7kNvgGj44UR&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDUGtQFDtcg9QFHxf-KgTr5b-O6TDVwP6puljNJdmLqNw&oe=663A52D0)
![На зображенні може бути: 9 людей, швидка допомога та текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440392565_748790550768259_5468205978012054905_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ONBqMox78CsQ7kNvgGj44UR&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDUGtQFDtcg9QFHxf-KgTr5b-O6TDVwP6puljNJdmLqNw&oe=663A52D0)
![На зображенні може бути: 10 людей та текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440424546_748790500768264_3862187895492700952_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=d8SjFll9zeQQ7kNvgHw426e&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDIy_ytCLTEhCcD-GX3GZ1nyj3NVvfCthbZnjfQBuzZzQ&oe=663A4CBB)
![На зображенні може бути: 11 людей та текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440956704_748790467434934_3790135350209068679_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=sKV1Zup4IKUQ7kNvgEMxWGm&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBx_s56x65aCWGiEcINemXb61l2pwlLIhVntDIA7bUnJA&oe=663A4D1C)
![На зображенні може бути: 12 людей та текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/440977074_748790534101594_2263497778944637637_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=g7qtafdte7cQ7kNvgHXgveK&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfCvqd2KID9B7gm8xFBuHilBFKFQVgmzhdk2or-gIi2S4Q&oe=663A734B)