Українська команда конкуристів (кінний спорт), виборола перше місце у міжнародних змаганнях Longines EEF SERIES. Про цю надзвичайну подію повідомив Іван Панькуш – один із власників коней, які брали участь у змаганнях,  член Правління Всеукраїнської федерації кінного спорту України.

Вчора, два рази в Грецї лунав гімн України! Це вперше для України ми здобули перемогу в цьому Кубку. Наша команда,  у важких групових змаганнях, виборола перемогу у світових фаворитів – Італії та Угорщини. Ніхто навіть не сподівався, Італійці навіть не прийшли нас привітати, настільки були вражені своєю поразкою. Усі спортсмени одержали кваліфікацію майстрів спорту міжнародного класу, а команда ліцензію на участь в олімпіаді 2024 року в Франції.  Брав участь у змаганнях з висотою перешкод 155 і мій кінь My Blue Pleasure d’lve Z наїзник Едуард Слободенюк. Не зважаючи на те, що було трав’яне покриття і два рази падав дощ ми перемогли. Бог ласкавий був до нас в той день в Греції. Ще один мій кінь – Конет Голд виграв усі змагання в особистому заліку. 

Говорить Іван Степанович

 
 
 
Чемпіонами стали Костянтин Золін (Hending van de Bresser), Микола Пилипейко (Karat), Едуард Слободенюк (My Blue Pleasure d’lve Z), Анастасія Бондарєва (Calder).
Попри протокол змагань, мені вдалося привітати наших учасників прапором України! – Іван Панькуш
Український гімн звучить на нагородженні в Олімпійському центрі кінного спорту в Маркопуло (Греція)
Горді переможці