Українська команда конкуристів (кінний спорт), виборола перше місце у міжнародних змаганнях Longines EEF SERIES. Про цю надзвичайну подію повідомив Іван Панькуш – один із власників коней, які брали участь у змаганнях, член Правління Всеукраїнської федерації кінного спорту України.
Вчора, два рази в Грецї лунав гімн України! Це вперше для України ми здобули перемогу в цьому Кубку. Наша команда, у важких групових змаганнях, виборола перемогу у світових фаворитів – Італії та Угорщини. Ніхто навіть не сподівався, Італійці навіть не прийшли нас привітати, настільки були вражені своєю поразкою. Усі спортсмени одержали кваліфікацію майстрів спорту міжнародного класу, а команда ліцензію на участь в олімпіаді 2024 року в Франції. Брав участь у змаганнях з висотою перешкод 155 і мій кінь My Blue Pleasure d’lve Z наїзник Едуард Слободенюк. Не зважаючи на те, що було трав’яне покриття і два рази падав дощ ми перемогли. Бог ласкавий був до нас в той день в Греції. Ще один мій кінь – Конет Голд виграв усі змагання в особистому заліку.
Говорить Іван Степанович
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/Знімок-екрану_2023-06-05_10-36-00.png)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/коні-на-чемпіонаті.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/63536c1c-c46e-4134-9c36-175a67b16bd1.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/f2c9c5ad-4d6e-4957-ae58-5d068301ffad.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/1e11bd42-1eaf-40f8-95d3-2686a13a95ce.jpeg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/Знімок-екрану_2023-06-05_10-46-28.png)