40 років – це перше підбивання підсумків, час закріпити успіхи та рухатися вперед до нових цілей. Це вік, коли Ви вже міцно стоїте на ногах,та коли у Вас ще є мрія. Це вік, коли Ви радієте першим успіхам дітей, коли Ви сповнені сил, коли Ви реально усвідомлюєте, що Ваша праця не марна, вона потрібна не тільки Вам і Вашій родині,. Рухаючись в перед, не забувайте про себе, зміцнюйте свою позицію, піклуйтеся про своє здоров’я і залишайтеся на хвилі позитиву!
Нехай в Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Бажаємо бути щасливою, радіти життю, , насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і головне, любити, і бути коханою. Залишайтеся завжди такою ж молодою, світлою, доброю, веселою і усміхненою!
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/301472971_468769615259311_7934556013956566828_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=moZ-I-CpXLAAX-QFrW6&_nc_oc=AQmIHY_SaixiVGBYvmsjjUjwzSsLRNVirucHpbpd14g0ZjPeWXOLYUPw49UQiczafOA&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AT_8QsfZzXcSmpuYluaFocyoojWgOnVJdGhBplzjPECH9A&oe=630C5CAA)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/301683924_468771275259145_5523159693035117735_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=lBtEj1MQNMkAX_IHOFU&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AT9J5y_BJPVt3QsV5ZQTsdheBGZAmo1Wc7_BdWn9I9pywA&oe=630CE5B2)