Станом на цю годину завдяки техніці Федорів Володимира Михайловича та ТзОВ «Бучачагрохлібпром» відновлено нарешті сполучення з селами Набережне, Космирин, Стінка, Млинки зі сторони смт. Золотий Потік.Навіть зараз працює техніка ПП «Золотопотіцьке» в селі Сновидів, яке все ж має вже сполучення з адміністративним центром громади, та ТзОВ “Бучачагрохлібпром” – у напрямку до села Русилів зі строни урочища “Темний гай”.
Повідомила
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/150281642_119330590109543_6957063151757998103_o-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/150755518_119330563442879_4926002980313666534_o.jpg)