“Фермерський сир з пажитником” – не просто назва. Для нас – це ціла історія! Сири торгової марки “Семеро козенят” є фермерськими у класичному розумінні терміну, адже для їх виробництва використовується тільки свіже молоко з власних ферм. В першу чергу, ми дбаємо про утримання поголів’я племінних кіз. Оригінальні крафтові сири виготовлені з власних надоїв молока у сироварнях, які знаходяться на території наших фермерських господарств у Тернопільській області.
В основі фермерського сиру з пажитником – 50 % козячого та 50 % коров’ячого молока екстра класу. Структура – напівтверда, еластична. Особливих смакових якостей вдалося досягти завдяки використанню пажитника. Ніжний молочний післясмак з яскраво вираженим горіховим присмаком справить незабутнє враження на найвибагливіших гурманів! А ще насіння пажитника надзвичайно корисне для нервової системи. А ви вже спробували нашу новинку?
Характеристики:
Склад: молоко козине; молоко коров’яче; сіль кухонна; засіб для покращення згортання молока; консервант; антибактеріальний препарат; закваска чистих культур молочнокислих бактерій; ферментний препарат; пажитник (0,5%).
Поживна (харчова) цінність 100 г продукту, г(g): білки – 21,5; жири – 22,5 (в тому числі насичені жирні кислоти -12,85); вуглеводи – 0,23; сіль – 2,5 .
Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту: 289,4 ккал(kcal)/1210,8 кДж(kj).
Термін дозрівання: 20-30 днів.
Масова частка жиру в сухій речовині: 45 %.
Умови зберігання:
Зберігати за відносної вологості повітря 75±5 % при температурі від 0◦С до 5◦С.
Для оформлення замовлення пишіть у дірект або перейдіть за посиланням на наш сайт, що набагато зручніше😉
Цікавлять інші різновиди сиру? Маємо ще багато унікальних смаколиків, виготовлених за авторськими рецептами на різні смаки! Наша продукція завжди свіжа, смачна, високоякісна, а головне – корисна для вашого здоров’я.
А ви вже обрали свій улюблений сир від “Семеро козенят”?