«Найбільший скарб та майбутнє нашої громади – діти, для мене велика честь привітати першокласників з таким важким але в одночас потрібним кроком та етапом у їхньому житті.

На жаль так склалася ситуація, що вони змушені зробити його в умовах всесвітнього карантину, обмежень та незрозумілих для малечі побоювань вчителів, але усе мине, певний, що вони зможуть в повні мірі здобути ази наук, відкриють для себе чарівний звіт знань.

Наша команда ТзОВ «Бучачагрохлібпром» прийняла таке рішення, бо знаємо, що саме сьогодні батькам фінансово важко, багато хто з них залишився без роботи, без можливості заробити гроші, щоб забеспечити усім необхідним своїх маленьких учнів. Повірте, важко усім, але впевнений, що спільною підтримкою та працею ми зможемо пройти усі випробування, які зустрілися на життєвому шляху нашим поколінням.

А Вам, шановні першокласники хочу побажати гордо та без вагань зануритись у світ книг, відкривати для себе усе нове та прекрасне, в добру путь, вперто вірю, що перша вчителька проведе вас першими сторінками вашого шкільного життя оминаючи сльози та непорозуміння, пояснить незнане та підготує ваші «крила» для подальшого польоту у доросле життя» з повагою та вірою у світле майбутнє – Петро Гадз