Про це повідомили бучацькі волонтери.
А як ви думаєте починали свою кар’єру найвідоміші бізнесмени світу? Можливо саме так як наші маленькі волонтери-підприємці, Таня, Даня і Юра.Дітлахи вирішили самостійно заробити грошей для ЗСУ. У себе вдома, в селі Стінка, вони організували благодійний розпродаж, продавали іграшки і дитячі малюнки. На зароблені кошти, а саме 2200 грн. – малі підприємці купили шкарпеток, щоб захисникам на передовій було зручно і тепло.Такими простими кроками і дитячою щирістю, діти наближають нашу перемогу. Хіба не варто повчитись у них?
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/302498558_2624528951012149_7076457457869522850_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=gaZIJ2Ik3dwAX_5vk9-&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AT-ZsyjZ7hJCtOJQThnWMHDcnUzX5avgrSwbn7RvR4X2hA&oe=6312D6A2)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/302418572_2624528961012148_7923741284205125533_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=EIVhjcORV4MAX_38z-H&_nc_oc=AQkLoU_9pTaIMQSS3LQ78XAlacgTRDVxvRvXp2_DF9P4B-V9rvDFlvAXsKqyIsEbjL4&tn=BXgS_FfMKHGWzVEK&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AT-dO1ajHbvCGlLs0W4Fe55KRevKDRAhvX_2H7LuAH0Kig&oe=6312EF0B)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/303235156_2624528957678815_2539630009506640532_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3i9WMDw0wykAX9OE0Us&tn=BXgS_FfMKHGWzVEK&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AT9IOqJJ41dZa2R5hrX6V3o1dFVYpcBW6mNqfjfEYkjmBQ&oe=631360CE)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/302583225_2624528954345482_3265918479087265385_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=V1s002bznHsAX8kr8z9&tn=BXgS_FfMKHGWzVEK&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AT9C-xpskTfa8NzINWVsINXLxuaMm_f9zM_g3rqfIE0dcA&oe=63128AA4)