13.02.2023 року старший інспектор СЮП Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області капітан поліції Мар’яна КРИЧКІВСЬКА спільно з Поліцейським офіцером громади ВП № 2 (м.Бучач) Чортківського РВП ГУНП в Тернопільській області ст.лейтенантом поліції Олегом КУЛИКОМ за участі В.о. начальника служби дітей Трибухівської сільської ради Марії МАЦЬКІВ провели бесіди з учнями Пилявської ЗОШ |-||| ст., на яких піднімалися питання тютюнопаління (в тому числі, й куріння електронних сигарет), вживання алкоголю та використання нецензурної лексики. Також обговорювалися питання законодавчої бази, кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень.
Загалом, працівники поліції постійно проводять профілактичну роботу із школярами. Під час зустрічей поліцейські розповідають дітям про правила безпечної поведінки на дорогах, роз’яснюють правила дорожнього руху.
Крім того, однією з найактуальніших тем залишається протидія булінгу. Правоохоронці пояснюють, що дитина, яка є жертвою булінгу, не повинна боятися просити допомоги у дорослих (батьків, вчителів, шкільних психологів), а ті, в свою чергу, мають повідомляти про такі факти поліцію. Якщо булінг вчинений особою віком до 16 років, передбачену Законом відповідальність несуть батьки, а після 16-річого віку правопорушник відповідає особисто.