15 вересня 2022 року відбулася перша робоча зустріч у Трибухівській територіальній громаді (Трибухівська об’єднана територіальна громада) в рамках реалізації проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що фінансується завдяки допомозі Великої Британії (British Embassy Kyiv) від Уряду Великої Британії та впроваджується організацією Pact Ukraine: building the world of equal opportunities і ТМЖК “Відродження нації” .

    З сільським головою було укладено Договір про партнерство та співробітництво у рамках виконання проєкту. З числа активних представниць громади, в т. ч. внутрішньо переміщених осіб, членів виконкому територіальної громади створено робочу групу задля просування ініціатив, спрямованих на розробку та подальше прийняття нормативних документів у громаді щодо захисту прав та інтересів жінок ВПО та місцевого населення.

     Особлива увага була приділена забезпеченню доступу до належної допомоги та захисту жителям громади, які постраждали від війни, домашнього насильства, насильства за ознакою статі та від торгівлі людьми.

     З метою створення безпечного та безкоштовного догляду за дітьми громада отримала обладнання для зони «Дитячого простору» (дитячої кімнати), яка буде функціонувати в приміщенні Трибухівської ЗОШ I-III cт.

    Також обговорили актуальність створення та підтримки жіночих громадських організацій, що представляють інтереси вразливих груп населення, в т. ч. жінок та дівчат.

     Відбулася зустріч з жінками з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають в гуртожитку Бучацького фахового коледжу Подільського державного університету, де обговорили основні потреби проживаючих. З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб їм було передано засоби гігієни та побутової хімії.

Джерело