Шановні жителі села Трибухівці, новостворений кооператив «ДОМАШНЯ ЯГОДА», зареєстрований на території Трибухівської ОТГ, запрошує всіх бажаючих стати членами кооперативу, що дасть можливість збільшення обсягів виробництва плодово-ягідної продукції на власних земельних ділянках та розв’язання проблем зайнятості і фінансової спроможності сільського населення.
Сьогодні (у неділю), 11 квітня 2021 року о 14:00 год. біля Трибухівського сільського будинку культури відбудеться зустріч із головою кооперативу.
Запрошуємо всіх бажаючих!!!
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/малина-зібрана-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/малина-768x1024.jpg)