Сьогодні спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” провели виїзну презентацію в Коропецька селищна рада Тернопільської області.
Громада отримала ресурс, який дозволяє комплексно аналізувати земельні ресурси громади, переглядати інформацію з державних реєстрів про власників і користувачів земельних ділянок, моніторити терміни дії договорів оренди, бачити обмеження у використанні земель, їх нормативну грошову оцінку, судові рішення та багато інших.
Саме тому, земельний кадастр забезпечує можливість здійснювати комплексний аудит та аналіз земельних ресурсів громади, формувати аналітичні звіти, і, найголовніше, виявляти ризики щодо порушень законодавства, ухилянь від сплати оренди, що призводять до втрат із бюджету громади.
Геоінформаційна система Коропецької громади містить модуль управління земельними ресурсами та підсистему містобудівного кадастру реалізовану на платформі ArcGIS.
🫶🏻Дякуємо керівництву та спеціалістам Коропецька селищна рада Тернопільської області за співпрацю і довіру до ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Усі реакції:
Ви та ще 1