В рамках двомісячника правових знань 16.03.2021 року у школі відбулася зустріч з дільничними офіцерами поліції Романишиним А.В., Пилипівим І.П.. Представники правоохоронних органів провели бесіду з учнями на тему “Правильне Інтернет-спілкування та використання соціальних мереж, попередження правопорушень серед підлітків”, під час якої розглянуто декілька ситуацій кримінальних та адміністративних правопорушень, вчинених із застосуванням мережі Інтернет, а також роз’яснено права людини в Інтернеті, правила поведінки дітей під час користування Інтернетом та надано інші поради.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/161981731_2791481107833085_4584593357971753818_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/161462543_2791481101166419_7030015237765916741_n.jpg)