“Для забезпечення безпеки під час навчального процесу проводилися роботи щодо приведення у відповідний стан укриттів в усіх навчальних закладах громади. Фактично роботи проведено. Укриття готові та будуть діяти з початком навчального року, у всіх облаштовані санвузли, додаткові виходи та система вентиляції ” – говорить заступник з виконавчої роботи Золотопотіцької селищної ради Роман Михайлович Лучко.
“Ще на початку літа ми зібрали керівників навчальних закладів і дали їм доручення щодо складання списків необхідних матеріалів та робіт з підготовки укриттів. За наданими списками селищною радою було виділено необхідна кількість коштів. Укриття були в різному стані тому кількість коштів виділена на окремі роботи була різною. Сховища відповідають усім рекомендаційним вимогам і мають позитивне ставлення відповідної компетентрої комісії. Але завдяки допомозі батьків дітей, які навчаються у цих закладах, не байдужим підприємцям та підприємствам нам вдалося вчасно підготуватися до навчального року. В першу чергу це заслуга керівників цих навчальних закладів, уся організаційна робота була на них. Якби ми б разом цим не займалися, то навчання мало б бути виключно онлайн!” – зазначає Роман Михайлович.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennia_viber_2022-08-30_15-02-16-050-577x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennia_viber_2022-08-30_15-02-15-436-577x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennia_viber_2022-08-30_15-02-15-134-1024x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennia_viber_2022-08-30_15-02-12-414-1024x471.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennia_viber_2022-08-30_15-02-11-698-471x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennia_viber_2022-08-30_15-02-10-191-1024x471.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennia_viber_2022-08-30_15-02-09-786-471x1024.jpg)