Минулими вихідними, у м. Львів пройшов один із найпрестижніших Кубків України із кіокушинкай карате (WKO). У ньому, уже традиційно, взяли участь вихованці Бучацької школи карате, двоє з яких вибороли призові місця, а саме срібними призерами стали Варчак Дмитро та Леся Гаврилишин

Розповідає тренер  призерів, чемпіон України, багаторазовий призер Кубка України з карате, володар чорного поясу І-дан – Oleg Varchak

Вихованці нашої школи вже не вперше беруть участь у цьому Кубку. Вже неодноразово вони займають призові місця, навіть вигравали ці змагання. Це найпрестижніший Кубок серед дітей в Україні та Європі із кіокушинкай карате. Раніше участь брали загалом до 1300 учасників із всієї Європи. Тепер, через війну, кількість учасників знизилася до 800, але все ж таки це дуже вагомі та складні змагання, участь і перемога у яких є дуже престижною.