З нагоди Міжнародного Дня рідної мови у ДНЗ” Бучацьке ПТУ” було проведено інтелектуально розважальну гру ” Мова єднає всіх”, під керівництвом викладача української мови та літератури Кручак Наталії Миколаївни. Команди були сформовані із представників 36 та 37 груп. Учні продемонстрували свої знання з української мови та літератури, були енергійними, веселими, а також читали поезії, гуморески, виконували пісенні композиції, зіграли сценку ” Зустріч з другом”. І, у не легкому поєдинку, перемогла команда 37 групи.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/152800870_1684344685100596_4189671584496012056_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/153728305_1684344651767266_7933297626652993715_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/153770796_1684344598433938_2315265427095804939_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/154107858_1684344538433944_2162587594961586492_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/153783685_1684344511767280_596836113284985341_n.jpg)