10.11.2022 року о 20:16 у с. Ріпинці Бучацької територіальної громади Чортківського району виникла пожежа господарської будівлі (літньої кухні) місцевої жительки, 1965 року народження. Вогнем знищено перекриття господарської будівлі і речі домашнього вжитку та пошкоджено покриття загальною площею 5 м кв.
Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.
Пожежу ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління.
Під час гасіння врятовано господарську будівлю.
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/314411778_439914681655849_2082819477377992067_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=mkXLI1p2OEkAX9NC4xY&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfD3KfLv--20iyBKmHHU4qSi_mvQgHp3TDTJlgO-uVdTwQ&oe=63721F87)