Конститу́ція Украї́ни — Основний Закон України. Ухвалений 28 червня1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набрала чинності з дня її прийняття. На згадку про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України.

(матеріал з вільної енциклопедії https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8)

Насправді Конституція України, як і кожна конституція будь-якої держави, визначає та врегульовує основні засади суспільства. Вона в нас не ідеальна, і знову ж таки зараз не завжди дотримується, але вона є! Тому в цей день хочеться побажати усім Бучачанам знати свої права та обов’язки, неухильно дотримуватися їх. А також вимагати цього від оточення. Тому, що усі ми живемо в тому суспільстві, котре ми створюємо і на яке ми заслуговуємо! Згідно з нашим основним законом ми є мирною державою, але це не означає, що ми будемо дивитися як вбивають наших людей і нищать нашу державність, ми маємо обов’язок щодо захисту себе та наших рідних. Тисячі українців відстоюють права та свободи прописані в Конституції. Це відбувається на різних фронтах – передовій, економічному та політичному фронті. Миру нам усім та неухильного дотримання прав та свобод!

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!