Світле свято Великодня віщує нам про міцність Віри, Надії, Любові й символізує перемогу СВІТЛА над ТЕМРЯВОЮ. Нехай наші помисли будуть чистими, а серця сповнені милосердя й щирої любові до Бога, до України, до ближнього. Миру всім українцям, рідним, друзям. Господнього захисту і благословення. Хай буде Україна збережена Богом!!! Слава нашим захисникам! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!!! З повагою Петро Гадз.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336684115_955482955872599_8779942549056309678_n-1024x510.jpg)