Сьогодні свій ювілей відзначає головний економіст
ТзОВ “Бучачагрохлібпром”
Романчук Степанія Михайлівна!
Прийміть наші найщиріші побажання! Міцного вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!
Нехай Господь принесе мир в вашу родину та всій Україні!
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311626113_518477860288486_4470258543413851977_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IDh5pCxL-CEAX87Wt_n&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AT-75AbYxZCo2C_tQvlnIRFx3cE6Ar7rx9LiyFmVbXfAwg&oe=63564B34)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312084922_518477980288474_4926463789619231356_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=J6wrHIn5VQYAX9OV_Sk&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AT8mze1BK0L5bTysmKYcHxJbhYClKIxzgAW1pmCmAK22Cg&oe=6357ACDB)