Керівництво та колектив ТОВ “ГАДЗ – АГРО” щиро вітає з ювілеєм головного агронома
Горбатюка Володимира Богдановича!
Прийміть наші щирі вітання!
55 – солідна дата. За плечима – багатий досвід: помилки і перемоги, радості і печалі, мрії і розчарування. Попереду – ще багато щасливих років. В цей чудовий день ми хочемо побажати Вам тільки хорошого! Нехай за вікном буде сонце, в душі – світло, в голові – ясно, а в Ваш будинок приходять тільки добрі вісті. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів в улюбленій справі, піднесеного настрою, сімейного благополуччя, достатку і зростання.
![На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, ялинка та у приміщенні](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336867547_578907384258063_6573619928256211834_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=KJqOIufgPqoAX9hdzSk&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfAVUn6_K3VdMsVhUMVgwEqrTW8QfCZZhxtBN9F3DJ1kEQ&oe=641C86FA)