Нас намагаються залякати ракетами, але ми щодня виходимо на пробіжку, бо сильна і здорова нація починається з кожного із нас ![✊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/270a.png)
![✊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/270a.png)
Ми щиро вдячні усім, хто допоміг нам провести 9 благодійний Франківський пів марафон ![💜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f49c.png)
![💓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbf/1.5/16/1f493.png)
![💚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f49a.png)
![💜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1.5/16/1f49c.png)
![💓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbf/1.5/16/1f493.png)
![💚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f49a.png)
За «зелене світло» і сприяння вдячні меру міста Руслан Марцінків, директору Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталію Матешку, Виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради, Патрульній поліції та медикам.
Ми тішимося, що у нашому місті — соціально відповідальний бізнес, який підтримує розвиток спорту у Франику. Дякуємо генеральному партнеру blago developer, Молокія, Моршинська Sport, Fin Impact – Фінансові системи для бізнесу, Медична Лабораторія Ескулаб, GROFA hotel and restaurant, РИБАК, Яблучні чіпси Newton’s, Рейкарц Парк Готель, Фермерське господарство “Гадз” – Farm Gadz, Пивоварня «Правда» / Pravda Brewery, RaceExpert.com.ua: спортивне харчування.
Дуже вдячні МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ Івано-Франківська за смачний борщик для учасників
Iron Volunteers Ukraine та усім волонтерам — за те, що ви є! Ну а «Диванним вболівальникам» Тепле Місто / Teple Misto та Пенсія Pensiya за драйвову підтримку на трасі ![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f64c.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1.5/16/1f64c.png)
І дякуємо усім, хто взяв участь. Разом ми з вами — а це, на хвилинку, 777 фінішерів — зробили добру справу для Центру спеціальної підготовки Askold — зібрали 400К грн
Мегапотужно, друзі! Українці неймовірні!
![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
Фото: Dmytro Kovalenko
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/311602747_5321418137967379_7563000966281871139_n-1024x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/311381381_521185196684381_2250880706431198439_n-1-1024x683.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/311115993_521185403351027_7681252689397366776_n-1024x683.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/310494489_521185340017700_8011892817417852474_n-1024x683.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/311368065_521185290017705_9139710627597803970_n-1024x683.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/311381381_521185196684381_2250880706431198439_n-1024x683.jpg)