Вчора стало відомо, що вона забрала життя ще одного односельчанина – при виконанні військового обов’язку і захисті суверенітету та територіальної цілісності України у війні з російським окупантом загинув житель села Костільники Василь Крижанівський .
Йому тепер назавжди 45…
Його сімнадцятирічний син Микола назавжди залишився без батька, а мати – без сина.
Для Крижанівського Василя Володимировича (01.01.1977 р.н.) війна почалася ще 2014 році. Ще тоді, 01 серпня 2014 він був мобілізований і брав участь в антитерористичній операції, захищаючи східні рубежі нашої держави. З початком повномасштабного вторгнення ерефії на територію України не зміг спокійно сидіти вдома і знову пішов на фронт, хоча добре розумів і усвідомлював, що може не повернутися живим.
Він завжди був усміхненим, добрим, щирим…
Саме таким ми будемо його пам’ятати..
Щиро співчуваю рідним Василя: синові, матері, сестрі, братам, усім рідним та близьким – розділяю ваш біль…
Досі не можу в це повірити…
Спочивай з Богом!
Герої не вмирають!
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/308609233_1954172334779105_4296656204601219889_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=iZ77fuJ6PWkAX8EJkGn&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AT_xcQaigqwMoypZ9CXjX26XXwSVZC-BvdQkqaz6LFEn7Q&oe=63430DF2)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/310671673_1954172274779111_3956163004320669629_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=tY1rFmjIkMYAX-m2Kpq&_nc_oc=AQnMb1OUCtlHmcEAGP-2q0G93F7YEbtn9KuIe_AKcQHg9W_JG8UXI2um8Dw1F3rApsM&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AT9IYuqQIz-YmbyHAhjfQSW6Vl5kTKuIQ92VqORmrNwC0Q&oe=6343E402)