Теребовлянська громада нарешті визначилася –  ялинки і новорічних святкових заходів цього року не буде. Також цьогоріч не буде і масових святкувань та гулянь з частуванням. Про це повідомили у пресслужбі Теребовлянської міської ради.

Мені би дуже хотілося, щоби у Теребовлянській громаді була новорічна ялинка, якою б милувалися, передусім, діти, а також дорослі, вулиці міста сяяли святковими вогнями ілюмінації. Але в країні війна, ледь не щодня ми чуємо сигнали повітряної тривоги, хвилюємося за українців, які за один приліт ворожої ракети втратили все, що надбали роками, зустрічаємо домовини з тілами наших загиблих Героїв, сумуємо разом з їхніми родинами, оплакуємо численні жертви війни, особливо дітей, скалічені долі літніх людей, молоді та маленьких українців, яким би ще жити і жити. Тривога, сльози, сум та горе якось не асоціюються з радістю та святом, – написав міський голова Теребовлі Олег Продан.

Тому тут прийняли рішення цього року не встановлювати головної новорічної ялинки та ілюмінацій. Цьогоріч не буде і масових святкувань та гулянь з частуванням. Натомість у місті замість центральної ялинки облаштована шопка – незабутній символ Різдва.
 
Ця композиція настільки просякнута любов’ю, таїнством, родинним теплом, що краще втілення атмосфери Різдва годі й уявити. Шопка буде нам нагадувати про народження Ісуса Христа. Ми максимально маємо дбати та зберігати наші прадідівські традиції. А ще у різдвяних молитвах випросити в Бога здоров’я нашим захисникам, щоб вони повернулися живі додому, здоров’я всім своїм рідним, а також мирного неба та перемоги Україні, – йдеться у повідомленні.