У с. Новоставці Трибухіської громади сьогодні відкрили новий ФАП. Новий заклад відповідає усім сучасним вимогам та надасть можливість жителям села одержувати якісні медичні послуги, забезпечити заходи щодо охорони здоров’я в цілому. На відкритті були присутні: перший заступник начальника Чортківської районної військової адміністрації Михайло Демчук; голова Чортківської районної ради Марія Чупрій; начальник гуманітарного відділу Чортківської РВА Галина Чайківська; старости сіл та активна громадськість краю.
Хочу подякувати керівництву громади, нам справді дуже пощастило, що ми увійшли в Трибухівську громаду. Тут дійсно багато робиться для людей. Для покращення їх життя і добробуту. Подякувати Національній Медичній Службі України, з фінансування якої проводилися основні роботи. Особливо хочу подякувати ТзОВ “Бучачагрохлібпром”, ФГ “Гадз” та особисто Петру Івановичу Гадзу за те, що вони роблять для нашої громади й сіл. Ці підприємства непосильно допомагали нам в усіх роботах з підготовки до відкриття ФАПУ, ремонту укриттів, проведення реконструкції системи теплопостачання навчальних закладів та інших безлічі добрих справ. Люди дуже задоволені! А також людям села Новоставці, за підримку і розуміння важливості того що робиться в їх селі.
Зазначає староста сіл Новоставці та Пилява – Іван Михайлович Когут.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/317450874_527078426124862_1762169849955528056_n-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/317497315_527078472791524_8759714114254404870_n-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/317739994_527022369463801_3957779498960188921_n-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/317936306_527022336130471_7419556263501838064_n-576x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/317979231_527022292797142_1307279873760374435_n-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/318100663_527022229463815_3067485303660250114_n-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/318218938_527022262797145_2976340258937529853_n-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/318336313_527022356130469_759212661708702448_n-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/318554964_527022309463807_5118570384349815243_n-576x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/318570348_527078059458232_4685008095654281897_n-1024x576.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/318804191_527078016124903_5763336967691288331_n-576x1024.jpg)