Про це повідомила Тернопільська обласна прокуратура
Незаконно зрубав ліс на понад 178 тис грн — судитимуть працівника лісогосподарського підприємства
Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно лісника одного із державних лісогосподарських підприємств, обвинуваченого у незаконній порубці дерев, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).
За даними слідства, лісник у травні 2022 року, точно знаючи, що дерева не підлягають санітарній рубці на ділянці лісу, здійснив вирубку 12 дубів у лісовому масиві неподалік с. Бертники Чортківського району.
Протиправними діями лісника завдана шкода навколишньому середовищу на понад 178 тис грн.
Довідково: Санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури
![](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/333710547_155782094008673_3721886666281253142_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=sHyOvRsexL4AX8phqVO&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=00_AfBkF0Sd8RPFTaiR9CLG0bXGhau6u44ttI_GDb_YCcR4_Q&oe=640E3F6D)
![](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/333580048_1212064443016829_8977330146779187314_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=S52Vvh1dI2kAX-mSajY&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=00_AfBIH8oKhFRFCPCliswWGAN9GDybDKOK2S6zb4XAc0dhKA&oe=640DF235)
![](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/334936601_213338834603424_6207377653901192276_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=vUFpKYYTenAAX-J9qc4&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&oh=00_AfDcBJwzbCpDByjnR58UdVZ9aB4H6W14Ubl6CxJFQSG5Vw&oe=640F2D35)