5 лютого о 21:07 виникла пожежа господарської будівлі в с. Новосілка Бучацької ТГ Чортківського району. Вогнем знищено перекриття і покриття будівлі площею 30 м кв, речі домашнього вжитку, дровітню з твердим паливом, побутову техніку. Пошкоджено стіни, вікно, двері, покрівлю та перекриття площею 60 м кв. Під час гасіння пожежі врятовано господарську та житлову будівлі. З вогнем боролись черговий караул 9 державної пожежно-рятувальної частини та місцева пожежна команда с. Беремяни. Причини виникнення пожежі та сума збитків встановлюється.
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429916427_710820444565270_4174572307326300142_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=EebvtZZuKqYAX_gQqtI&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfBAxakX_CJeD0xkpkb4U73VhxRez72m0CjODwRJh6mmBg&oe=65E2782F)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429937957_710820451231936_8472057640104997601_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=nWdTFhvTbq4AX_ZIP-b&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfDixL0vldLKeKcaZ4UcqwGB8Oe4RqFXQSBFHaAJC3LZAg&oe=65E2F9EC)