Про це повідомила Чортківська районна військова адміністрація

29 листопада на Тернопільщині планується застосовувати вимкнення електроенергії 4 через 8 годин.
ℹ️ Виходячи із доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області та зважаючи на звернення споживачів енергетики розробили Графік погодинної подачі електроенергії на 29 листопада.
👉Групи споживачів, які були сформовані відповідно до Графіка погодинних вимкнень залишаються незмінні, змінюється лише час коли у споживачів БУДЕ електропостачання. Відповідно до розробленого графіка вимкнення електропостачання всім групам споживачів відбуватиметься двічі на добу в режимі 4 через 8 годин (4 години електроенергія буде а 8 годин ні).
ℹ️ Кожна група споживачів МАТИМЕ електропостачання:
⚡️1 група – 03:00 до 07:00 год.; 15:00 до 19:00 год.;
⚡️ 2 група – 07:00 до 11:00 год.; 19:00 до 23:00 год.;
⚡️3 група – 23:00 до 03:00 год.; 11:00 до 15:00 год.
👉Ознайомитись з графіком погодинної подачі електричної енергії для кожної з груп споживачів можна на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго».
❗️Енергетики наголошують, що даний графік погодинної подачі електричної енергії споживачам буде діяти у тому випадку якщо не виникатиме дисбалансу в енергосистемі країни, в іншому випадку запроваджуються аварійні відключення, попередити про які заздалегідь неможливо.
Вказаний час відключень може збільшуватись, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань.
Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.
 
Йдеться в повідомленні.
Нагадуємо, що Бучаччина відноситься до 1 групи споживачів