В Трибухівська Школа проводять уроки безпечного інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Такий день відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожен може використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Вчитель інформатики Крайник О. А. провела у 9-Б класі урок, присвячений Дню безпечного інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Під час уроку вчитель використала різні форми роботи: конкурси, вікторини на знання правил безпечного користування мережею. Було продемонстровано школярам навчальні відео та сюжети про позитивні та негативні сторони Інтернету.
Учні не лише були у захваті від такої форми роботи на уроці, а й почерпнули корисну інформацію про правила поводження в Інтернеті.