В Трибухівська Школа проводять уроки безпечного інтернету
9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Такий день відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожен може використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
Вчитель інформатики Крайник О. А. провела у 9-Б класі урок, присвячений Дню безпечного інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Під час уроку вчитель використала різні форми роботи: конкурси, вікторини на знання правил безпечного користування мережею. Було продемонстровано школярам навчальні відео та сюжети про позитивні та негативні сторони Інтернету.
Учні не лише були у захваті від такої форми роботи на уроці, а й почерпнули корисну інформацію про правила поводження в Інтернеті.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148761637_1445597615832522_7132253702077089050_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148856643_1445597689165848_8638186901807087697_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/147862140_1445597655832518_6271073841901385715_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148962692_1445597525832531_8317395416485246074_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148485410_1445597425832541_8490814915200518788_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/148852876_1445597389165878_4175828847495335542_n.jpg)