Принаймні для мене До цієї маленької подорожі мене спонукав коментар під однією з моїх фотографій дуже палкого шанувальника своєї вулиці.По найкращій вулиці треба було обов’язково пройти аж до кінця.Ось мене і зацікавило, а що ж там вкінці?Цими днями мені довелось тут побувати і я не могла не скористатись нагодою розгадати цю загадку.І ось…Я не знаю, чи саме це ви мали на увазі, але я в захваті!!!Було б цікаво прочитати відгук
Для мене це відкриття, а хто впізнав де це ?
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/208822910_166927172155078_3661623472440242875_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/211957176_166927562155039_313929897715790023_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/213660355_166927458821716_8006129142393474579_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/211380249_166927048821757_2378224023602160816_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/211850498_166926925488436_1076263963277164504_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/212764937_166926892155106_1518659805611007851_n.jpg)