Про це повідомляє 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області
14.09. о 03:18 виникла пожежа в житловому будинку в с. Озеряни Бучацької ТГ Чортківського району. Вогнем знищено електричний бойлер, пошкоджено речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.
Пожежу ліквідовано черговим караулом 9 державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння врятовано дану житлову будівлю.
![На зображенні може бути: освітлення та тримач для рушників](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/377860629_620797956900853_2792536531295804154_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=nMCHafIn1RoAX9cw5Zg&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfChIRU_upMO92SuDFoetce2BbOXi5M7F22OC7FDvhE3Ig&oe=650726D8)