Бучацькі рятувальники провели спеціальне об’єктове навчання.
Як повідомляють 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області, 22 лютого в місті Бучач на території КНП “Бучацька ЦКРЛ Бучацької міської ради” рятувальники спільно з адміністрацією закладу провели спеціальне об’єктове навчання.
За задумом, внаслідок влучання БпЛА типу «Shahed» виникла пожежа. Полум’я швидко охопило будівлю. Виникла загроза його поширення на суміжні приміщення. Пожежа ускладнювалась температурою горіння та наявністю маломобільного населення в будівлі. Адміністрацією “Бучацької ЦКРЛ Бучацької міської ради” проведено першочергові заходи, спрямовані на евакуацію працівників та пацієнтів. До місця виклику прибув підрозділ 9 Державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Тернопільській області. Вогнеборці нагадали алгоритм дій персоналу під час сигналу «Тривога», «Увага всім!» та практично відпрацьовано евакуацію працівників та пацієнтів.
Метою проведення заходу було відпрацювання навичок необхідних для швидкої евакуації маломобільного населення до укриття під час повітряної тривоги, вдосконалення вмінь щодо виконання першочергових заходів під час виникнення пожежі, оцінки обстановки, що складається на пожежах.
На зображенні може бути: 3 людини та текст
На зображенні може бути: 5 людей, швидка допомога та лікарня
На зображенні може бути: 2 людини та текст
На зображенні може бути: 4 людини, швидка допомога та текст
На зображенні може бути: 3 людини та текст
На зображенні може бути: 2 людини, швидка допомога, лікарня та текст
На зображенні може бути: 5 людей, швидка допомога та текст
На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та стіл