Жителі вулиць які прилягають до р.Срипа занепокоєні діяльністю бобрів на ній. А саме Viktor Senyk пише:
“Хочу щоб екологи звернули увагу на події які відбуваються за участі бобрів у річці Стрипа . А саме будівництво платини що в подальшому призведе до розширення річки і призведе до затоплення прилеглих територій , та знищення багаторічних насаджень . За 5 денний період збудовані на половину 3 платини та згрижено коло десятка дерев. Що призведе до обрушення берегової лінії. Участок знаходиться паралельно вулиці Л.Українки . Вище відремонтованого (новозведеного) моста .”
Зазначила: “Я ходила—бобрів не видно може через те що стало холодніше ?Так хотіла фото зробити —може хто має то поділіться” я запитувалася людей що живуть на Украінки але збоку Стрипи —казали що так є бобри )може буде тепліше то побачимо ))”
Ще першого січня Ivan Bardetsky виклав на своїй сторінці у Фейсбуці пост
“Світ бобрів та вербівок в вербах… на Стрипі…
на Новий 2021 рік…
ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!”
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135204996_3721210077917340_4652037223252558294_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=TknUksIwCK0AX866YZi&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=be283955070d3a68e2f6da987142fd51&oe=60297318)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135014354_3721210241250657_3067393621110120257_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=YpKgCwINY8UAX8mIZJf&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=3dd80521096bf3ba08d45733b1db6271&oe=602843F5)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/134549224_3721210394583975_8093612059641376069_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LPQXkwYPGDwAX8Ob1vG&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=434db44732b000ca67d4568a2d12b900&oe=6029E378)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/134937186_3721210524583962_8001680546176798071_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ABlhNbZC7UMAX8JB---&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=da6ba1562c7e8464d8ee087ea3ada420&oe=60290649)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135297824_3721272281244453_5558494049101837385_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=oqZ9emziiD0AX9tShFh&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=17a0518cf81fd75235c9a21adabee7dc&oe=6028F539)
Цікаво було б побачити саме живих гризунів, та почути думку фахівців з приводу підтоплення.