Уже вкотре ТзОВ “Бучачагрохліпром” вручає цінні подарунки першокласникам до Дня знань. Цього року уже понад 700 дітей Бучацької, Золотопотіцької, Золотниківської, Монастириської та Трибухівської громади одержали чудові подарунки, котрі допоможуть у навчанні.
Освіта – дуже важлива річ, бо коли є гарна освіта в дітей це відкриває можливість в них до хорошої роботи, одержання більших зарплат. Хороший спеціаліст завжди зможе знайти своє місце в житті. Ми усіма силами повинні підтримувати прагнення дітей до знань, особливо в цей не легкий для нас час, тому що школи дають не лише загальні знання, але й виховують людські цінності, патріотизм – любов до своєї країни!
Говорить Петро Іванович Гадз – голова наглядової ради ТзОВ “Бучачагрохлібпром”
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-08-31_14-09-26-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-08-31_14-22-21-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_10-23-57-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_10-24-52-1024x608.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_10-25-01-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_10-39-42-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_10-47-02-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_10-47-18-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_12-04-06-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_12-20-34-1024x766.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_12-58-56-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/photo_2022-09-01_12-59-06-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/znimok-ekranu_2022-09-02_10-39-24.png)