7 травня 2024 р. у Світлий Вівторок ТМ”Семеро козенят” разом з народним ансамблем “Пісенне джерело” та дівочим ансамблем “Кралечки”, за підтримки голови громади Ковдрина Олега Івановича вирішили відродити прекрасну традицію водіння гаївок у Трибухівцях.
 
Які в народу звичаї крилаті
Який багатий наш духовний світ
Традиції живуть у кожній хаті
І їх вивчають діти з юних літ
У ці Великодні дні гаївки співаєм
Щастя, радості, любові і миру Вам бажаєм
 
Наша народна творчість дуже багата. Українських народних пісень налічується близько 200 тисяч. До цього переліку входять наші традиційні обрядові пісні, і Великодні пісні – гаївки, адже вони відносяться до усної народної спадщини фольклору України.
Сьогодні, коли наша Батьківщина боронить свою Незалежність, коли цвіт нації – наші воїни, молоді хлопці захищають свободу нашої держави, ми, як майбутнє покоління українського народу, як ніколи маємо пам’ятати свої традиції, звичаї та обряди, адже у такий складний час, ворог намагається знищити нашу культуру та історію.
Дякуємо нашим воїнам за можливість проведення цього свята.
Головним спонсором та ініціатором цього дійства була засновниця торгової марки «Семеро Козенят» – Лілія Олесівна Прокіпчук.
Всі декорації, фото зони, майстер-класи це клопітка і наполеглива праця Лілії Олесівни та її працівників. Хочеться щиро подякувати за таку надзвичайно велику роботу, за те глибоке розуміння наскільки важливо в теперішній час не забувати про свої корені. Дякуємо Вам та всій Вашій команді.
Також хочемо подякувати Петру Івановичу Гадзу, який люб’язно погодився надати спонсорську допомогу та підтримку для проведення даного заходу.
Дякуємо звукорежисеру Роману Забарило за гарне озвучення.
Захід був благодійним, тому спільними зусиллями усіх небайдужих було зібрано 12 971 грн.
Дякуємо усім хто долучився до гаївок і чекаємо всіх на наступний рік.