Керівництво та колектив ТОВ «ГАДЗ – АГРО»
щиро вітає з Ювілеєм
Брика Ярослава Євгеновича !!!!
В радісний і світлий день народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!
![На зображенні може бути: 1 особа та текст](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408088529_810824221053847_3161624084694106110_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=114safKPK7MAX9zvJjE&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBYIRau5KS1X7rmNCAKSbES0lKw_U_u3wBF1Q7_qOOXlA&oe=657685BC)