Є на Тернопільщині багато добрих, щирих та щедрих людей!!! Серед них Петро Іванович Гадз-Герой України, і це заслужено!!! Пана Петра та Підприємство «Бучачагрохлібпром» знають та поважають не лише в Бучачі та на Тернопільщині, а й далеко за межами України!
Протягом війни пан Петро часто допомагає на фронт! І цього разу не залишився байдужим до захисників!
Разом з колективом підготував 49 ящиків з-під бананів різних смаколиків: 24 ящики яблук та 25 ящиків наповнених м‘ясним, пасочками, консервами, медом, сиром, крупами, цукерками та ішим.
Все допоміг привезти власним транспортом хороший Друг Сашко, та ще й допоміг все загрузити разом з працівниками!
Щиро дякую! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
У хлопців справді буде Великдень!!!![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
Написала на своїй сторінці волонтер центру Христина Феціца
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/176972449_3893007547482603_919357952389939831_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=tiXi0K7kswIAX9IB55O&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&tp=6&oh=d36154228fe8310b21b658fe6b1d2dc8&oe=60A954C8)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/177806263_3893007947482563_7982931486027966840_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Ax-Tib69F6MAX-1Flky&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&tp=6&oh=c78315dd4725e4b8619a025c8777dd5f&oe=60A91480)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/178173021_3893007837482574_7595688311045625285_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=pfsZWtNitdEAX-UQsvl&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&tp=6&oh=151a6bcc332dfb3a1bceb6519f2129f1&oe=60A96485)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/178454508_3893007770815914_287330158312153998_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=KPgkj2Pr4h8AX-3FHIB&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&tp=6&oh=88eac63a4730fa39670f5188220df1bf&oe=60AB9A40)
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/178410373_3893008164149208_3441709614152823971_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=B8fx1Sj30jIAX_6mE3L&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&tp=6&oh=427cb848105bab23472332d74832b8c0&oe=60A987F2)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/178393562_3893008007482557_4889135619358330079_n-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/177609652_3893008427482515_8102376353814741125_n-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/176835564_3893007560815935_428518646733965406_n-768x1024.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2021/04/178162899_3893008187482539_3228143327203594577_n-768x1024.jpg)