Про відзначення захисника повідомляє громадський діяч Іван Джердж у спільноті Мальовничий В О З И Л І В.
Наша гордість – це наші захисники!Почесні звання, медалі та подяки просто так не даються,їх виборюють своєю завзятістю і патріотизмом у важких боях з ворогом.Ось такі нагороди за бойові заслуги отримав воїн-захисник,наш односельчанин Павлюк Володимир.Щиро дякуємо Володимиру та всім захисникам, котрі і надалі боронять свою землю та свою країну.Повідомляє Іван
1. Знак народної пошани – медаль “За відвагу” (надалі – медаль) – це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою становлення поваги суспільства до героїв АТО, які в складних умовах служби довели свою вірність обов’язку та народу України.
2. Медаль “За відвагу” започаткована для нагородження за особисту мужність та відвагу, проявлені під час ведення бойових дій в найгарячіших точках зони АТО.
3. Медаллю МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ громадяни України, громадяни інших держав та особи без громадянства.
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/421252360_1454660098450260_6911415050179742411_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/421277808_1454660248450245_5121281708929623609_n-768x1024.jpg)