6 квітня, голова Тернопільської обласної держадміністрації Володимир Труш оглянув хід роботи на стадіоні в с.Трибухівці Чорткiвського району.

Будівництво об’єкту розпочали цього року, виділивши 14546,112  гривні. Зараз ведеться підготовка до оголошення тендеру.

“Ми хочемо, щоб завдяки цьому проєкту в селі та у цілій громаді зросла мотивація мешканців для заняття спортом. Сподіваюся, що з розвитком спортивної інфраструктури у громаді будуть рости чемпіони. Адже головне, щоб наші діти мали можливість займатися спортом і росли здоровими. Дуже важливо, щоб всі роботи були виконані вчасно та якісно”, – зазначив голова ОДА Володимир Труш.

В результаті реалізації проєкту буде улаштовано покриття для футбольного, баскетбольно-волейбольного полів, огорожу полів, електроосвітлення площадок, влаштування трибун і спортивних інвентарів, здійснено ремонт сцени. Реалізація даного проєкту дасть змогу залучити до здорового способу життя дітей та молодь села й покращить матеріально-технічну базу.

Джерело 

Цього ж року відбудеться будівництво водноспортивного комплексу у зазначеній громаді, поряд зі стадіоном. Проєкт на будівництво на цей час проходить експертизу. 

Проєктний зовнішній вигляд центрального фасаду комплексу
Проєктний зовнішній вигляд комплексу
Візуалізація басейну
Візуалізація басейну