На території Трибухівської сільської ради будується стадіон та водноспортивний комплекс

6 квітня, голова Тернопільської обласної держадміністрації Володимир Труш оглянув хід роботи на стадіоні в с.Трибухівці Чорткiвського району.

Будівництво об’єкту розпочали цього року, виділивши 14546,112  гривні. Зараз ведеться підготовка до оголошення тендеру.

“Ми хочемо, щоб завдяки цьому проєкту в селі та у цілій громаді зросла мотивація мешканців для заняття спортом. Сподіваюся, що з розвитком спортивної інфраструктури у громаді будуть рости чемпіони. Адже головне, щоб наші діти мали можливість займатися спортом і росли здоровими. Дуже важливо, щоб всі роботи були виконані вчасно та якісно”, – зазначив голова ОДА Володимир Труш.

В результаті реалізації проєкту буде улаштовано покриття для футбольного, баскетбольно-волейбольного полів, огорожу полів, електроосвітлення площадок, влаштування трибун і спортивних інвентарів, здійснено ремонт сцени. Реалізація даного проєкту дасть змогу залучити до здорового способу життя дітей та молодь села й покращить матеріально-технічну базу.

Джерело 

Цього ж року відбудеться будівництво водноспортивного комплексу у зазначеній громаді, поряд зі стадіоном. Проєкт на будівництво на цей час проходить експертизу. 

Проєктний зовнішній вигляд центрального фасаду комплексу
Проєктний зовнішній вигляд комплексу
Візуалізація басейну
Візуалізація басейну

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Total Page Visits: 3101 - Today Page Visits: 12