Про аварію повідомила Поліція Тернопільської області
На автодорозі Бучач-Чортків-Скала-Подільський, в межах села Трибухівці, під час обгону не розминулося два транспортних засоби. За попередньою інформацією, водій автомобіля “Volkswagen Passat” допустила зіткнення з гужовою підводою.У результаті удару до лікарні з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості бригада швидкої госпіталізувала пасажира з возу.йдеться в повідомленні
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/363788651_594766696178306_1431684132635909849_n.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/363799753_594766682844974_6112104715673033768_n.jpg)