Про це повідомило Головне управління ДСНС України у Тернопільській області
24 серпня о 06:18 у с. Трибухівці Трибухівської ТГ Чортківського району виникла пожежа господарської будівлі. Внаслідок пожежі знищено перекриття та покриття будівлі на площі 15 м кв., пошкоджено стіни, стелю та речі домашнього вжитку. Під час гасіння пожежі в будівлі виявлено чоловіка власниці даної будівлі, громадянина 1969 року народження, якого транспортовано (врятовано) на свіже повітря, передано працівникам екстреної медичної допомогти та в подальшому з діагнозом «Отруєння чадним газом» госпіталізовано в КНП «Бучацька міська лікарня». Пожежу ліквідовано черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння врятовано 1 будівлю;
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/370519752_610744987906150_3144282511679527911_n-1024x768.jpg)
![](https://bspravy.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/370551073_610744994572816_3250056033944180362_n-1024x768.jpg)