21.04.2021 групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, поблизу с. Жнибороди Чортківського району, проведено роботи по вилученню та знищенню 35 од. мінометних мін калібром 82 мм.
З початку року групою піротехнічних робіт вилучено та знищено: артилерійські снаряди – 74 од., мінометні міни – 53 од., гранати – 34 од., авіабомби – 23 од., інженерні міни – 8 од.
Нагадуємо, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів телефонуйте за номером 101!
З початку року групою піротехнічних робіт вилучено та знищено: артилерійські снаряди – 74 од., мінометні міни – 53 од., гранати – 34 од., авіабомби – 23 од., інженерні міни – 8 од.
Нагадуємо, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів телефонуйте за номером 101!
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/175966669_1433338350342165_4769337364034091371_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=n0NDkcvskTAAX-cNSGw&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&tp=6&oh=b0fc6a9ab1d17edb52e9a0c6836f8d50&oe=60A70139)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/176653753_1433338417008825_8609889461105084054_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IUS6ixZVd6IAX_-vDbK&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&tp=6&oh=9072f45ca9d4e7ef08d6861e4de5db31&oe=60A74DE0)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/176290716_1433338467008820_2785095642155629143_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=A7JG_DNrDG8AX_NrhQT&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&tp=6&oh=f3d99c649f1ddcaadad020c995098819&oe=60A74752)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p720x720/176546070_1433338503675483_5996457351776930637_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=jCYZ0V7U5rgAX_AWHe3&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&tp=6&oh=8a0c0f95a4e901fbd35aa3091667b05a&oe=60A82B9A)