16 травня відбувся 5 кілометровий забіг організований господарством “Гадз” в підтримку здорового способу життя.
Прихильники спорту та усі, хто зважився випробувати свої сили, пробігли 5-кілометрову дистанцію у селі Трибухівці. Маршрут пролягав через квітучий яблучний сад провідної фруктової компанії.
Найстаршим учасником забігу серед чоловіків був 81-річний Мар’ян Косідло. Серед жінок – 66-річна Кондратюк Ганна. А наймолодшою учасницею стала 6-річна Анастасія Грицак.
Засновник фермерського господарства «ГАДЗ» Петро Гадз каже, ідею організувати забіг йому запропонували молоді працівники.
– Рух – це життя. І я з цим твердженням погоджуюся. У нашій команді є чимало молодих людей, які люблять спорт. Вони підійшли до мене й кажуть: «Петре Івановичу, як ти дивишся на те, щоб організувати забіг садом під час цвітіння яблунь?». Я, звісно, погодився. Спершу ми думали про дистанцію у 5, 10 та 20 кілометрів, але зупинилися поки на найменшій. Уже наступного року спробуємо організувати забіг на 10 кілометрів, – розповідає Петро Гадз. – Думаю, сьогодні нам все вдалося. Бачу, що учасники задоволені. Вони отримали масу позитивних емоцій. Дякую команді ФГ «ГАДЗ» за те, що допомогли організувати таке свято.
Серед чоловіків перше місце посів Юрій Вихопень, друге – Петро Нагайовський, третє – Олег Спетрук.
Щодо жінок, то першість виборола Діана Вихопень, друге місце посіла Світлана Урядник, а третє – Ірина Григоришин.