З моменту коли до влади у Туреччині прийшов Реджеп Ердоган він закрив повністю борг перед МВФ, а це 23,5 мільярди доларів.

Побудував 81 університет. Туреччина увійшла у 20 найрозвинутіших економік світу. Побудував 26 аеропортів і сотні лікарень, 17 тисяч кілометрів доріг та 295 тунелів. Країна почала виробляти свої танки, військові кораблі БПЛА в тому числі і штурмові, стратегічні балістичні ракети, штурмовий вертоліт.

Реалізував проект століття “Марморай” підводний тунель який з’єднав Азію та Європу. Третій міст в Стамбулі та міст в Осман Газі.

Під час спроби перевороту не став втікати, а вийшов з народом проти ворогів.

Як бачимо, лідер це запорука успіху. Він повинен підібрати професійну команду. Разом із нею зібрати вихідні дані та розробити багаторічну стратегію розвитку. Втілити її у життя.

На території колишнього Бучацького району, утворилося декілька об’єднаних територіальних громад. Яким державою надано величезні управлінські повноваження та можливості. Реалізація яких цілком залежить від обраних лідерів. І відповідно повна відповідальність за це несуть вони.

Тому у цьому році хочеться побажати нам усім побачити як наші голови ОТГ розроблять та реалізують програми розвитку громад. Створюють нові низинні інституції, для заохочення прийняття участі жителів громад у громадському житті.

Усіх з Новим Роком!