Fabric Cleaner – професійна, концентрована (розбавляється водою) хімія із Великої Британії. Використовується для чистки салону транспортного засобу та будь-якої матерії від усіх видів забруднень. Також використовується для чистки і поліровки пластмаси.
5 л – 600 грн.

Super Rubber Dressing – професійна хімія із Великої Британії. Масляна, силіконова рідина, яка використовується для покраски резини коліс у транспортному засобі, щоб вони отримали чорний колір на тривалий час. Рідина всмоктується в резину і вона тривалий час залишається чорною.
5 л – 500 грн.

Tar s Glue Remover – професійна хімія із Великої Британії. Використовується для відмивання смоли, клею та будь-яких інших забруднень із кузова транспортного засобу, при цьому не пошкоджує лакофарбове покриття в транспортному засобі.
5 л – 600 грн.

Paint Sealant s Protector Lack Versiegelung und Schutz (рідке скло) – це сучасний високотехнологічний засіб, що дозволяє зберігати колір і структуру лакофарбового покриття в умовах активної експлуатації транспортного засобу і негативного впливу абразивних частинок пилу, атмосферних опадів і дорожніх хімічних реагентів, включаючи сіль, бруд, ультрафіолетове випромінювання і багато інших. Засіб гарантує маскування дрібних подряпин і потертостей для дзеркальної гладкості покриття, а також наділяє його сильними гідрофобними властивостями. Одна банка, якої достатньо для одного автомобіля:
150 мл. – 200 грн.

EDEN – комплект із всіх необхідних засобів професійної хімії для хорошого догляду, чистки та захисту всього автомобіля. Одна упаковка (11 засобів, мочалки, ганчірки):
1500 грн.

Paint Prep 1 and Weather Prof Coating – комплект поліролей для кузова автомобіля, які дозволяють зберегти структуру лакофарбового покриття в умовах активної експлуатації транспортного засобу.
2 банки по 125 мл. – 100 грн.

Satin Black – спрей, чорна фарба для матерії в транспортному засобі, після покраски якою, матерія отримує насичений чорний колір та новий вигляд, який майже не змивається.
1 банка – 100 грн.

De icer – спрей, засіб який застосовується для розмороження вікон в транспортному засобі.
1 банка – 100 грн.

Компресорні насоси – 500 грн.

Насоси з манометрами – 250 грн.