“Я можу швидше, але загалом рада, що змогла вийти на старт, бо травмувала обидві ноги. Якщо чесно, то я навіть уже не хотіла сюди їхати, адже розуміла, що роблю зараз ще гірше для своєї травми. Що за пошкодження? На одній і на другій нозі ахілл. На одній – бурсит, якій я собі пошкодила в ямі на перешкоді на одному зі стартів у Європі, а другий уже давно мене мучить”.

“Чому все-таки вийшла? Не знаю! Це щось таке «спортсменське», просто чомусь розумію, що чемпіонат України – це основний старт року. Не знаю…Просто вирішила стартувати”.

Попри те, що Стребковій не вдалося вибігти з 10 хвилин, вона вважає результат “нормальним”. І анонсувала ще кілька стартів перед участю на чемпіонаті світу в Будапешті.

“Після Європейських ігор я взагалі не бігала три тижні, на два тижні в мене було по одному тренуванню. Тому, вважаю, що нинішній результат є досить нормальним. Я сподіваюсь, що до чемпіонату світу трохи наберу обертів. Думаю, там буде краще, ніж зараз.

Думаю, що ще буду бігати перед чемпіонатом світу. Ми зараз поїдемо на збори в Словаччину, там уже побачимо мій стан. Можливо, там ще будуть лікарі, то вони мені трохи допоможуть із реабілітацією. Я дуже боюся надірвати ахілл. Розумію, що на одній із ям можу просто без нього залишитись. Але це спорт. Напевно, коли вже винесуть – тоді і відпочиватиму”.

Щодо планів на сезон, то Стребкова припускає, що вже не встигне виконати олімпійський норматив. Однак має намір повернутися після відновлення у наступному сезоні і зачепитися за нього.

“Чесно, у мене були набагато амбітніші плани на цей сезон. Хотілось виконати олімпійський норматив, оновити ще раз рекорд України, але це спорт, і все стається не завжди так, як ми хочемо. Тому зараз я надіюсь усе одно якось реабілітуватись. Можливо, відпочину вже після літнього сезону, повністю відновлюсь і тоді вже наступного року буду пробувати штурмувати олімпійський норматив”.
Джерело