Відповіді на другий тур вікторини

У другій вікторині загадка про трьох хлопців і дівчину привела до «гострих» дискусій. А відповіді були такими влучними, що іноді хотілося змінити нашу відповідь на відповідь учасників вікторини.

Пан Олег Маркус відмітив, що всі хлопці внесли по 33,333… % у збереження життя дівчині. Внести внесли, але на момент прийняття нею рішення, перший гонорово стояв з люстерком, другий – з килимом під пахвою, а третій, лох без яблучний, пічнєвив без копійки і товару.

Дівка, звичайно, могла вискочити за любого з них, але дивіться,…

вийди вона заміж за власника дзеркала, картина буде виглядати так:

власник дзеркала матиме дівку з з’їденим яблуком його супротивника і своє дзеркало, Власник килиму матиме килим, а колишній власник яблука, як був дідом, так і залишиться. Отож, навіть по законах логіки, а не по умовах задачі, дівка повинна віддатися за нашого жертовника, а нині без яблучного господаря.

Друга справа, якби тут були залучені бабця і теща. Ото було б. Яка там логіка… Жоден учасник вікторини не вгадав би.

Цю загадку відгадав пан Роман Панькевич, він же правильно зупинився і на відповіді «Друге око».

Тепер щодо жінки, яка забагла відвідати Лондонський музей.

Ми навмисно не подали фото скульптури Геракла Геркулеса, бо це була б велика підказка. Сподобалася відповідь про прибиральницю з драбиною. Логічно і фантазії достатньо. Але правда за королевою Єлизаветою ІІ. Отож, в Англії передбачена відповідальність за образу членів королівського двору. Пам’ятаємо, як порівняно недавно, прем’єр – міністр Австралії легенько по-панібратськи взяв королеву за талію. Це було розцінено, як зрада. Проте все списали на недосвідченого прем’єра. Отож, коли королева хоче відвідати цю залу музею, перед її приходом виносять гіпсовий фіговий лист, яким прикривають, аж занадто відверті частини тіла цього міфічного героя.

Після відвідин, цей лист знову заносять в склад.

Цю загадку частково відгадав Роман Панькевич.

Щодо третього органу у жінки, то відповідь була правильною: «Друге око».

Переходимо до третього туру вікторини.

Завдання перше: Було це ще до електронного розпізнавання фальшивих грошей. В один із відділків поліції США зайшла не молода жінка. Вона витягнула із сумочки 20-доларову банкноту.

    • Ця банкнота фальшива. Мені її щойно видали в банку.
    • А звідки ви взяли, що вона фальшива? – оглядаючи банкноту, цілком слушно запитали поліцейські.
    • Я багато років працювала у Білому домі. В мої обов’язки входило… Ще тоді я звернула увагу, що на 20-доларовій банкноті…

Питання: Яку роботу виконувала жінка у Білому домі і на що вона звернула увагу?

Завдання друге: Хто у відомому творі до найменших дрібниць щиросердечно описав свій злочин – віроломне вбивство улюбленого друга, яке він вчинив із-за незначної матеріальної шкоди, нанесеної цим другом?

Завдання третє: Це число, помножене на 5, чи додати до нього 5, дає один і той же результат.

 

Ігнатій Рудий