Рятувальники вивільнили з понівеченого авто фельдшерку «швидкої», що постраждала в ДТП з рейсовим автобусом
1 грудня о 19:35 в с. Підзамочок Бучацької ТГ Чортківського району відбулось зіткнення рейсового автобуса «Isuzu», що рухався маршрутом «Івано-Франківськ – Підволочиськ», з автомобілем екстреної медичної допомоги «Citroen». На момент дорожньо-транспортної пригоди в автобусі перебувало 14 пасажирів. Жоден із них не постраждав, однак травмувалась фельдшерка екстреної медичної допомоги. Жінка, 1992 р.н., опинилася заблокована в понівеченому авто.
Для ліквідації наслідків ДТП залучався черговий караул 9-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Бучач. Рятувальники вивільнили постраждалу і передали медикам для подальшої госпіталізації.
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407384662_677905614528251_8579886230152666850_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=doIdSoplf7IAX972Ja3&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDMUoIzvqhgNeieNw8qA-145bE2rVQuxTOJiJycvLVEmQ&oe=656F1B3A)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407390167_677905664528246_269042080951668401_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=JL7s5-5ki3cAX_LI9G-&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfBswpJHwkLGLHs1IGe3WUmowAJdXtgTdgDRSw1vDnUl7g&oe=656F70B8)
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407414568_677905611194918_3016947784808074527_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=HL-quVU8AA8AX9tp1Cp&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfAMc9NyDTBD_m_koFq2uD7dy_SlujJcTL5ad9KB_Q-5Hw&oe=656EC6AD)