Монастириські рятувальники ліквідували пожежу господарської будівлі
10 липня о 13:41 виникла пожежа господарської будівлі в смт Коропець Коропецької ТГ Чортківського району. Вогнем знищено 3 вікна, двоє дверей та перекриття по всій площі будівлі. Пошкоджено стіни господарської будівлі. Причина виникнення пожежі та сума збитків встановлюється. Пожежу ліквідовано черговим караулом 19-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевою пожежною командою смт Коропець.
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349194703_588468446800471_2249108189579441150_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=qkJ4dlzzgbQAX-Vs8KR&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfBHNK7zMc_qgxeEeAdcw2qYJeQwDlXkkq_WtitncPDhIg&oe=64B2C80F)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/348461036_588468483467134_1093537603458307910_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=106&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=bpRlFYYWCj0AX_jIqYM&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfCcy_7ew5Kr6QaIwkuq4IyqvUGyHI9lUJDPYsZShkDPwQ&oe=64B185E7)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/348613856_588468460133803_9211605651495066975_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=9bNY2r5GIkwAX-bdt-Z&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfCxd2iqASWeQ6MQRCIxijPeW7Ow3NQkz023bLCDLi4tTA&oe=64B2D67D)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347551908_588468493467133_2819430251291509505_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=109&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=yYz2jxEjwIsAX-Uq9v-&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfCmCUoc8teSnDkD_iCvvgP_D1zeHoLbAaZTPSa89lVCoA&oe=64B1C2F4)
![](https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/359409177_588468190133830_7585473968013855637_n.jpg?_nc_cat=106&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=76nVYL1on4wAX9O-BZy&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=00_AfAyv9kZKFRFzCkwUD3k5NkSZzzHEH06XotO4POvDDYe_Q&oe=64B1D4BC)