Про сумну звістку повідомила Чортківська районна державна адміністрація
Чергова сумна звістка знову сколихнула Чортківщину. У лікарні, внаслідок важких ворожих поранень, помер житель Бучача, 39-річний Герой, Сергій ДЕВДЮК.Завтра, орієнтовно о 14-15 год, кортеж з воїном прибуде до рідного міста.
Чортківська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним і близьким Захисника з приводу важкої втрати.Вічна і світла пам’ять Герою.
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/364178704_688789253287111_838031283717059065_n.jpg?_nc_cat=107&cb=99be929b-59f725be&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=TMuS7K_OqSAAX-qCPhe&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfCiQ52H7F3kzL81n6JwCw6rKgAXQjPkjV_n4tIxztHlfA&oe=64D94064)